Aktualności

RÓWIEŚNICY NIEPODLEGŁEJ

Rówieśnicy Niepodległej

KONKURS na album z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

Czytaj więcej...

DO HYMNU !

Setna rocznica odzyskania niepodległości przez Rzeczpospolitą została uczczona przez społeczność szkoły wyjątkowo uroczyście.

Czytaj więcej...

ORIENTACJA ZAWODOWA - PSYCHOLOG

W ramach działań orientacji zawodowej  w dniu 29 października psycholog szkolny Pani Monika Stępień- Dylert opowiedziała klasie V D o wykonywanym przez siebie zawodzie.

Czytaj więcej...

KONKURS PLASTYCZNY

 

  KONKURS PLASTYCZNY - „Piękna nasza Polska cała”  

Czytaj więcej...

Pasowani na uczniów

23 października w naszej szkole miało miejsce bardzo ważne wydarzenie- pierwszoklasiści zostali pasowani na uczniów naszej szkoły. W tym niecodziennym spotkaniu wzięli udział licznie zgromadzeni rodzice i oczywiście bohaterowie tego dnia, czyli pierwszoklasiści trzech klas naszej szkoły.

Czytaj więcej...

Bądź architektem swojego szczęścia!

Ogólnopolski Tydzień Kariery, to coroczne działanie inicjowane przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej mające na celu inspirowanie ogólnopolskich i lokalnych inicjatyw na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego - wspierania edukacji, zawodu, pracy i kariery. W tym roku OTK odbywał się w dniach 05.10- 21.10.2018 pod hasłem „Bądź architektem swojego szczęścia!" .Uczniowie naszej szkoły aktywnie włączyli się w działania OTK  i wzięli udział w spotkaniach z psychologiem i policjantami w celu zapoznania się z zawodami ,predyspozycjami zawodowymi ,warunkami pracy i możliwościami zatrudnienia.

Czytaj więcej...

Tydzień Misyjny w naszej szkole

Co roku w przedostatnim tygodniu października obchodzimy w Kościele katolickim Tydzień Misyjny. W tym roku pod hasłem: „Pełni Ducha i posłani”. Uczniowie kl. 2, 4 i 5 naszej szkoły spotykają się z kulturą Filipin i Zambii. Odkrywają powszechność Kościoła i to, że każdy może być misjonarzem w swoim środowisku lokalnym.

Czytaj więcej...