Aktualności

Pasowania na Ucznia klasy I

W poniedziałek,  16 października b.r. w naszej szkole odbyła się uroczystość Pasowania na Ucznia klasy I. W tym niecodziennym spotkaniu wzięli udział licznie zgromadzeni rodzice i oczywiście bohaterowie tego dnia, czyli pierwszoklasiści dwu  klas naszej szkoły. Najpierw uczniowie  zaprezentowali  program artystyczny.

Pierwszoklasiści wykazali się umiejętnością recytacji wierszy i śpiewu piosenek. Utwory związane były z obowiązkami ucznia, radością uczenia się i poznawania świata. Rodzice dumni ze swoich pociech nagradzali dzieci gromkimi brawami. W dalszej kolejności pierwszoklasiści ślubowali być dobrym Polakiem,  kochać Ojczyznę, dbać o dobre imię swej klasy i szkoły, uczyć się pilnie i rozwijać swoje talenty, swym zachowaniem i nauką przynosić dumę i radość swoim rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania dyrektor szkoły – Aldona Ruszkowska dokonała  symbolicznego pasowania na ucznia - życząc pierwszakom samych sukcesów.

 

 Na pamiątkę tego święta, każdy uczeń otrzymał Dyplom Pasowania na Ucznia klasy I. Uroczystość została zakończona słodkim poczęstunkiem. Życzymy wszystkim pierwszoklasistom, by każdy dzień w naszej szkole dostarczał im wspaniałych przygód z nauką, aby nasza placówka była dla nich miejscem, gdzie będą chętnie przebywać, znajdą nowe przyjaźnie i rozwiną swoje zdolności i zainteresowania.

FOTORELACJA